1403/5/2
آخرین اخبار
آرشیو موضوعی
آثار
آمار وب سایت
تعداد کاربران آنلاین : 1
بازدید امروز : 44
بازدید دیروز : 300
بازدید هفته جاری : 738
بازدید ماه جاری : 344
بازدید سال جاری : 15384
بازدید کل : 482829
انتشار کتاب "در این عصر غمناک بودن"
انتشار کتاب "در این عصر غمناک بودن"

کتاب "در این عصر غمناک بودن" نوشته محمد جانفشان به وسیله انتشارات بوتیمار منتشر گردید.


تاریخ ارسال : بیست و هفتم اردیبهشت 1396 - تعداد مشاهده : 4869
انتشار کتاب آداب شهروندی و روابط اجتماعی
کتاب آداب شهروندی و روابط اجتماعی نوشته محمد جانفشان و رمضانعلی خواجه اجازه انتشار یافت و به وسیله انتشارات پیک ریحان منتشر گردید.

تاریخ ارسال : بیست و دوم اردیبهشت 1393 - تعداد مشاهده : 5660
سخنی با دوستان
سخنی با دوستان

دوستان فرهیخته و گرامی

با سلام

از لطف و عنایتی که در طول این دو سال نسبت به مطالب این سایت داشته اید، بی‌نهایت متشکرم.همچنین از تذکرات و یادآوریها و تشویقهای شما عزیزان بسیار خشنود شدم و سپاس خود را تقدیمتان می‌کنم.

توجه عزیزان را به چند موضوع جلب می نمایم :

  • 1-آنچه در بخش مشاوره تحقیق و مقالات دیگر آمده و خواهد آمد بیشتر جستار است و حاصل مطالعه و نظریات شخصی اینجانب است و بنابراین نمی‌توان برای آن مأخذ و منبع ذکر کرد. درصورتیکه مقاله‌ در این سایت قرار بگیرد حتماً منابع و مأخذ آن ذکر خواهد شد. تفاوت جستار و مقاله در همین است.
  • 2-درمورد قرار دادن کتابهای تألیفی و مجموعه شعر تا آنجا که امکان داشته باشد، این کار را خواهم کرد و فعلا دانلود دو کتاب اخیر در وب سایت قرار گرفته است.
  • 3-در مورد به روز شدن سایت و معرفی لینک‌های مرتبط باید ‌به عرض برسانم که این سایت با هزینه شخصی و جهت استفاده هموطنان عزیز ایجاد شده و دارای مدیریت مداوم نیست و مقالات به تدریج تهیه می‌شود و پس از جمع آوری به صورت یک مجموعه در سایت قرار خواهد گرفت. قرار است در آینده بخشی برای معرفی سایت‌های مناسب انجام پذیرد.

 

در پایان شایان ذکر است نداشتن مدیر سایت دائمی و مشکلات بینائی اینجانب موجب گلایه شده است که از همه عزیزان پوزش می‌طلبم.

                        

    محمد جانفشان   

فروردین ماه 1393
تاریخ ارسال : بیست و یکم فروردین 1393 - تعداد مشاهده : 5587
اگر فرهاد می‌دانست» به قلم نویسنده گرگانی نوشته شد

مجموعه شعر «اگر فرهاد می‌دانست» سروده محمد جانفشان، شاعر و مدرس پیشکسوت علوم تربیتی در استان گرگان منتشر شد. وی در این مجموعه برگزیده‌ای از اشعارش را که طی 50 سال سروده ارایه کرده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، جانفشان گفتدر این مجموعه هم اشعاری به سبک قدیم مانند غزل و هم اشعاری به سبک جدید مانند شعر نیمایی وجود دارد

به گفته وی» باغ من»، «پا خستگی ندارد»، «با این دل رمیده وحشی»، «حکایتی است به تلخی»، «زمزمه»، «پیر خراسان» و «هنگام تلخ» نام برخی شعرهای این مجموعه هستند.
 
در بخشی از شعر «اگر فرهاد می‌دانست» می‌خوانیم: «گر چه دلی نقش نمی بندد در سنگ/ و هیچکس/ در جستجوی گمشده‌ای نیست/ تا چشم کار می‌کند سکوت می‌روید/ هیهات !/ فرهاد اگر که می‌دانست/ خود نمی‌نوشت بر سنگ/ آن دست‌های خسته‌اش را/ و عشق/ نامی غریب می‌ماند در هستی

این شاعر گرگانی همچنین گفت: دنبال یک پخش کتاب خوب می‌گردم تا مسوولیت توزیع این مجموعه شعر را به وی بسپارم.

محمد جانفشان متولد 1322 ساکن استان گلستان است.
 
وی تاکنون کتاب‌هایی مانند «نوجوانان و جوانان به چه می‌اندیشند»، «بهداشت جسم و روان نوجوان» و «نهاد خانواده‌ها» از سوی نشر خوارزمی و «جوانان و نوجوانان به چه می‌اندیشند» را از سوی انتشارات دانشسرای گرگان منتشر کرده است

مجموعه شعر «اگر فرهاد می‌دانست» در 120 صفحه از سوی نشر پیک ریحان واقع در شهرستان گرگان با قیمت دو هزار تومان منتشر شده است.


تاریخ ارسال : بیست و ششم فروردین 1393 - تعداد مشاهده : 4782